Wyszukaj:
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
Twoje sprawy
  Powiatowe Centrum Edukacyjne
•  Statut PCE
•  Godziny pracy
•  Kontakt
  Zakres Działań
•  Zarządzenia dyrektora PCE
  Obsługa interesantów
•  Ogłoszenia PCE
•  Zamówienia publiczne
•  informacje z otwarcia ofert
•  Plany Zamówień Publicznych
Pomoc
Statystyki

od 06 stycznia 2006
Obsługa interesantów » Zamówienia publiczne » Przetargi / Ogłoszenia » Zakup i dostawa materiałów promocyjnych Wersja do druku

Nowy artykuł

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Al. Kombatantów 2

59-800 Lubań

 

 

Znak sprawy: PCE.341.29.BW.2013                                                     Lubań dnia 24.09.2013r.

 

 

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert

Zapraszamy Państwa / Firmę do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na: wykonanie materiałów promocyjnych na potrzeby projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli            w powiecie lubańskim”

 

I opis przedmiotu zamówienia:

·        Logo projektu - opracowanie projektu logo w wersji elektronicznej w trybie uzgodnień                          i końcowe zatwierdzenie opracowania nawiązującego do tematyki projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskim”.

·        Tablice na budynki placówek 40 szt. - tablica z mocowaniem, ścienna, zewnętrzna, format A3, układ poziomy, materiał PCV wyklejany folią. W górnej części tablicy umieszczone logo projektu, w środkowej nazwa projektu, pod spodem dane adresowe i informacje o dofinansowaniu. Tablica wykonana w pełnym kolorze (CMYK), czarne napisy.

·        Rollbaner 2 szt. - banery reklamowe zwijane do kasety aluminiowej, na stojaku do rozciągania typu roll-up, wydruk na materiale powlekanym (frontlit), wymiar 80x200 cm, z pokrowcem.                  W górnej części banera logo, w środkowej nazwa projektu i logo, na dole dane adresowe. Baner wykonany w pełnym kolorze (CMYK), napisy czarne.

·        Kalendarze trójdzielne 50 szt. - wymiar główki - format powiększony A4 (305x200mm), wymiar całkowity kalendarza (305x755mm), zadruk główki i pleców pełen kolor (CMYK) z logo projektu, papier główka - karton jednostronnie powlekany 230g/m2, papier plecy - karton jednostronnie powlekany 230g/m2, pasek z okienkiem przesuwanym, 3x kalendarium trójdzielne (zadruk czarno-czerwony)

·        Pady na biurko 50 szt. - z logotypami projektu, format A2, 50 kartek, klejone, w górnej części każdej kartki logo projektu i nazwa, na środku miejsce na notatki (szeroka linia), na dole kalendarz na lata 2014-2015 oraz informacja o dofinansowaniu projektu.

·        Długopisy 1000 szt. - z logotypami projektu, automatyczne, z niebieskim wkładem. Nazwa projektu oraz informacja o dofinansowaniu. Wykonany w pełnym kolorze (CMYK), napisy czarne.

·        Notatniki 50 szt. – z logotypami projektu, format A5, 50 kartek, logo w nagłówku na każdej stronie notesu, dane teleadresowe w stopce, kratka na każdej kartce notatnika.  Okładka i tył notatnika sztywne w pełnym kolorze (CMYK), kartki czarne.

·     Teczki z logo projektu 100 szt. - teczka reklamowa na dokumenty z logo projektu, lakierowana, miejsce na wizytówkę . Format 303x215 mm (po złożeniu). Druk w pełnym kolorze na zewnętrznej stronie. Materiał papier kredowy usztywniany, bielony najwyższej jakości 300g/m2. Awers: logo projektu, w środkowej: nazwa projektu i logo, na dole informacja o dofinansowaniu. Rewers: logo i dane adresowe projektu oraz informacja o dofinansowaniu. Teczka w pełnym kolorze (CMYK), napisy czarne.

·     Plakaty 50 szt. – druk plakatów, jednostronny, format A2, papier kredowany z połyskiem, listwowany (górna i dolna listwa  stanowiące mocowanie plakatu. Górna listwa z zawieszką). W górnej części plakatu umieszczone trzy loga (powiatu, projektu, PCE). W środkowej części cieniowanej na kolor, tytuł wykonany czcionka czarną: Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskim. Poniżej, po prawej stronie umieszczone duże logo projektu, a po lewej stronie dane wnioskodawcy: Powiat Lubański ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań, Tel. 75 6464 300 fax. 75 64 64 321, realizatora projektu: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu, Al. Kombatantów 2, 59-800 Lubań oraz dane kontaktowe biura projektu: Biuro Projektu Tel. 75 64 53 49 fax: 75 64 55 340, adres strony www oraz e-mail: doskonaleniepce@interia.pl. W dolnej części plakatu umieszczone loga i informacja o dofinansowaniu – napisy wykonane czcionką czarną zgodnie z wytycznymi.

 

Uwaga: wszystkie materiały promocyjne muszą posiadać logotyp projektu oraz informacje                   o współfinansowaniu projektu o treści (Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego) + zapis o wytycznych ze strony:

http://www.efs.gov.pl/ZPFE/Documents/wytyczne_04_02.pdf

 

 

II Przygotowanie oferty

Ofertę należy: złożyć w formie pisemnej (osobiście, pisemnie - listem, faxem) na Formularzu oferty                w siedzibie zamawiającego, sekretariat gabinet nr 7 do dnia 30.09.2013r.

 

III Kontrakt z wykonawcą

Osobami upoważnionymi do kontaktu z Wykonawcami są: Natalia Dzioba, tel. 75 645 53 49, e-mail: doskonaleniepce@interia.pl

 

IV. kryteria wyboru

Cena.

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Adamska

    Dyrektor

                                                                            Powiatowego Centrum Edukacyjnego

   w Lubaniu

 

Załączone dokumenty
  zaproszenie (211.5kB) pobierz pokaż

Informację wytworzył: Monika Bernacka, Data wytworzenia: (brak danych), Wprowadził do systemu: Monika Bernacka, Data wprowadzenia: 2013-09-24 12:12:26, Zatwierdził do publikacji: Monika Bernacka, Data publikacji 2013-09-24 12:18:28, Ostatnia zmiana: 2013-09-26 13:42:25, Historia zmian, Ilość wyświetleń: 958